Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lovassy! Csipetke! Vélemények?...

Lovassy! Csipetke! Vélemények? Jövőre lovassys leszek. Milyenek ott a programok? A diákélet? A tanárok?

Figyelt kérdés
Jövőre Lovassy angolra fogok járni, és nagyon érdekelne, hogy mégis milyen belülről a suli! Milyen a közösség, a programok, tanárok stb? És írjátok meg, hogy zajlik a Csipetke! Nagyon kíváncsi vagyok! Valamint mi a véleményetek a helyről?

2016. jún. 26. 18:15
 1/4 anonim válasza:

Szia!

A csipetke igaziból szimpla vetélkedés a tagozatok között, játékos feladatokkal. Előző héten be kell öltözni mindenféle hülye ruhákba, de amúgy nem annyira szivatós. Közben a nézőtéren szurkol az egész suli, elég hangulatos szokott lenni :)

A közösség változó, de úgy általánosságban jó, és összetartó szokott lenni, persze ez mindig függ az adott osztálytól. De ha valaki esetleg nem találja meg a helyét az osztályában, biztos vagyok benne, hogy meg fog ismerkedni hasonló érdeklődésű, más tagozatra járó diákokkal.

Minden évben van diáknap, ahol diákpártok versengenek, az ott nyert párt szokott csinálni rendezvényeket, tavaly pl volt májusfa-állítás, ezen kívül a dök szokott szervezni pikniket, vannak koncertek (ezt úgy értsd, hogy pl az egyik sulis banda felállít egy színpadot, aztán szünetekben játszanak :D De sima, délutánra/estére szervezettek is szoktak lenni), mindig egy csomó előadás, meg egy rakat szakkör.

A tanárok tekintetében meg eléggé vegyes a felhozatal, vannak nagyon jók, és, hogy is mondjam, kevésbé jók is :D Ha szerencséd van, előbbieket fogod ki :D

Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok.

2016. aug. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

A kérdésem az úszásról lenne.

Mikor kezdődik? Mely napon van? Kikkel vagyunk együtt? Ki az úszóedző? Egész évben van úszás? Mikorra kell visszaérni a suliba? Vagyis minden úszással kapcsolatos információra vagyok kíváncsi!

2016. aug. 3. 20:09
 3/4 anonim válasza:
írok privátot
2016. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A többséget arogánsnak és fásultnak ismertem meg. Nem szerettem az ottaniakkal lenni. :/
2017. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!