Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állami OKJ-s képzésen a tanár...

Állami OKJ-s képzésen a tanár a diákjainak tarthat plussz különórát pénzért? Jogilag megengedett?

Figyelt kérdés

2019. febr. 20. 08:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen. Az a problémám egyébként, hogy a külön óráin adja le pl. A negyedéves dolgozatok anyagait rendesen. És egy olyan lekezelő emberről van szó, akivel nagyon kommunikálni sem lehet, az igazgatóság ugyan úgy semmit nem tesz...egy kalap az egész.

Igazából ezért kérdeztem, hogy jogilag tarthat e, mert teljesen sarokban vagyok /vagyunk szorítva és, ahogy említették fentebb a "birka embereket" ezt szeretnénk kiküszöbölni.. De ahogy látom jogilag is tarthat órát. :( nem tudom milyen szabályzatban van ez leírva ha le van..

2019. febr. 23. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!