Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudsz olyanról, aki az írásbel...

Tudsz olyanról, aki az írásbeli érettségik előtt eltörte az író kezét (jobbkezes a jobbat, bal kezes a balt)? Melyik tantárgyból hogy lett meg így az írásbelije?

Figyelt kérdés

2019. febr. 28. 20:21
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Én nem beszéltem hazugságról, ezt te írtad bele.

Nagyon rá vagy kattanva erre a novellapályázatos ötletre. Elég életszerűtlen, de hajrá.

Van valami oka, amiért makacsul úgy csinálsz, mintha nem látnád a kérdésemet? Azt állítottad, hogy a "szabályozások" sokszor a szaktanár belátására bízzák, mi legyen. Tudsz legalább egy ilyen példát mondani?

2019. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

"Én nem beszéltem hazugságról"

Amikor azt írtad, hogy "de ahhoz meg kitalálhatsz bármilyen mesét", akkor pont arról írtál: arról, hogy ne az igazsággal válaszoljon a tanár, hanem valótlansággal. Az pedig hazugság.


"erre a novellapályázatos ötletre. Elég életszerűtlen"

Életszerűtlen? Épp ma reggel is hallottam egyről, de itt egy csomó másik is:

[link]


"Van valami oka, amiért makacsul úgy csinálsz, mintha nem látnád a kérdésemet?"

Bocs, de itt én kérdezek. :) Ez egy ilyen oldal. Az eredeti kérdésre kell válaszolni. Ha tényleg kíváncsi vagy rá, írj ki róla kérdést, ott majd válaszolok.

2019. márc. 8. 16:49
 33/35 anonim ***** válasza:
64%
Szépen siklasz ki. Állítasz valamit hasraütéssel, ami nem igaz és nincs alapja, aztán terelsz. Csúsztatsz, mintha azt állítottam volna, hogy egy novellapályázat kiírása életszerűtlen. Nem vagy komoly ember.
2019. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

"Csúsztatsz, mintha azt állítottam volna, hogy egy novellapályázat kiírása életszerűtlen."

Akkor mit állítottál azzal, hogy "Nagyon rá vagy kattanva erre a novellapályázatos ötletre. Elég életszerűtlen, de hajrá"?

2019. márc. 8. 18:25
 35/35 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne!

A vitát áttekertem, ha valaki tudja, ne habozzon leírni.

2019. júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!