Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kisképzősök válaszát várom....

Kisképzősök válaszát várom. Milyen az ottani élet, hogy mennek a dolgok? Milyen a társaság? Milyen a kolesz?

Figyelt kérdés

7.-es vagyok.Jövőre valószínűleg a kisképzőbe szeretnék jelentkezni,grafikára.Esetleg van itt olyan kisképzős aki szívesen beszélgetne privátban, úgy összességében magáról a suliról? Nyitott személyiség vagyok, szeretek új arcokat megismerni, ha van lehetőség akár előre is.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. máj. 2. 09:35
 1/4 anonim válasza:
Hali, én is most vagyok 7.-es és majd a kisképzőbe szeretnék menni, szóval a válaszok majd érdekelnének engem is :D
2018. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lilo897 válasza:
Én már 2 éve oda járok, ha van kérdésetek nyugodtan írhattok. :)
2018. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lilo897 válasza:
Megint én vagyok. Az ottani élet nagyon király, nagyon jó a közösség, mindenki tök jófej semmi gond nincs vele. Van pár kolis barátom és ők nagyon szeretik, én is voltam ott párszor, tök jó. Persze azért elég egyszerű, ne számíts valami nagy dologra. Nekem eddig semmi problémám nem volt vele, ha van még kérdés nyugodtan írj, a grafikáról is tudok mesélni.
2018. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A társaság kifogástalan, mindenki nagyon barátságos. Én most vagyok 9-es és eddig minden nagyon tetszik. Jó hangulatban telnek az órák, jófejek a tanárok és jól is tanítanak. Itthon nem is nagyon kell tanulnom mivel nagyon jól elmagyarázzák a dolgokat. A szakórák is kifogástalanok, szóval csak ajánlani tudom hogy próbáld meg a felvételit. Nem fogod megbánni ha bekerülsz :)
2018. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!