Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek? Nem vettek fel...

Mit tegyek? Nem vettek fel oda, ahova szerettem volna, de ahova meg nem akarok menni, oda meg felvettek.

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy iskolába, egy adott szakra, de az ideiglenes lista szerint nem vettek fel. Sőt! Még benne sincs az oktatási azonosítóm sehol.

Tudom, hogy ez "csak" ideiglenes lista, de ha az ideiglenes listába se vagyok benne, akkor tuti, hogy nem leszek benne a rendes felvételi listába.


Ahova meg nem is akartam menni (csak blinkre beírtam, mert azt mondta a tanár, hogy jelöljünk meg a biztonság kedvéért, és nem jutott jobb eszembe), oda meg az ideiglenes lista alapján felvettek.


Nem akarok fellebezni, mert írtó ciki lenne, ha mondjuk kiderülne, hogy így kerültem volna be abba a suliba.


Ti mégis mit tennétek a helyemben?



2019. márc. 13. 21:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A tanár mondta, hogy a biztonság kedvéért írjak még 2 iskolát. Más nem jutott az eszembe, olyat, amit szívesen végeznék, olyan meg pláne nem.
2019. márc. 15. 13:51
 12/12 anonim ***** válasza:
67%

"A tanár mondta, hogy a biztonság kedvéért írjak még 2 iskolát. Más nem jutott az eszembe, olyat, amit szívesen végeznék, olyan meg pláne nem."

Akkor tőle kellett volna javaslatot kérni, hogy mégis melyik két másikat írd még be. Egyébként szüleid nincsenek? Vagy miért nem tanácskoztad meg velük, hogy hogy is legyen, és most is: miért nem tőlük kérsz tanácsot? Mi nem ismerünk, ők viszont igen.

2019. márc. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!