Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ebből van még kiút?

Ebből van még kiút?

Figyelt kérdés

Enyhén szólva elég rosszul jöttem ki egy sulis ügyből... Az volt, hogy szünetben fenn volt az osztály, mert nem engedtek ki az udvarra, mivel potyogott a pala... Na mindegy, én az a gyerek vagyok, aki a tanárok szerint kiválóan okos, ám ezzel nem él, és rettentő lusta... Alapjába véve nem tudok hazudni, égis csináltam hülyeségeket... Laza vagyok, szeret az egész osztály... Lány vagyok amúgy... Na mindegy, kimentem aminap a mosdóba, amikor valaki a WC küszöbénél pedárdát robbantott... Mivel földszinten voltunk, és nyitva volt az ablak, valszeg kimászott a kis "merénylet" után... Én kisétáltam a nagy zajra, persze ekkor megjelentek a tanárok, és kérdezték hogy mégis miért csináltam ezt... Ekkor az osztály is kijött (a szomszéd teremben volt óránk), és mindenki furcsán nézett... Erre odajött egy tanárnő, majd azt mondta: Mélyen csalódtam benned... Gyere csak, most megyünk az igazgatóiba.


Erre megfogta a karom, és elsétált velem, miközben mindenki csak bámult, én pedig hevesen tiltakoztam... Nagyon gáz volt... Erre leérünk, és csak az ajtóba léptem be, mire az igazgató kérdezi: Mégis mire volt jó ez az egész?

Majd én kicsit idegesen válaszoltam hogy nem is csináltam semmit, amikor is azt mondta, hogy ismer engem, és csalódott bennem... Nem hitte volna hogy erre vetemedek. Mire előálltam a sztorival, hogy tuti az ablakon mászott ki. Nem hitte el... Minden bizonyíték ellenem szólt... Azt mondta, ha bevallom, ad egy igazgatóit, ha pedig nem, és tovább hazudok, az összes osztálytársam aki a WC közelében tartózkodott, kap egy ofőit, vagy felfüggesztést. Csak azért, hogy érezzem a tettem súlyát. Elengedett, én pedig visszamentem órára, könnyekkel küzködve. Eddig mindenki aki szeretett, most azzal csesztet, hogy valljam már be, vagy ők kapnak büntit. Barátaim sr hisznek nekem. Anyu egyedül, de nem sokat ér a fél iskola ellen. Ebből van kiút? Magamra vállalnám, de idegesít a tudat, hogy a valódi diák aki tette, röhögve megúszta, és készül a köv. Baromságra, amiből lehet más jön ki ilyen rosszul. Szerintetek? Vállaljam fel, és égjek be, és a tanárok viselkedése változzon meg felém? Nem bírnám ki ha miattam szívna az osztály... Mi legyen?



2019. márc. 17. 20:57
 1/6 anonim válasza:
100%
Ne vállald fel, tagadd le, nem te csináltad elvégre, ne legyél idióta, ha egyszer nem te tetted, nem te tetted.
2019. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó de... Ez sehogy sem jó... Akkor az osztály fog megutálni, mert nekem nincs semmi bizonyítékom arra, hogy ártatlan vagyok.
2019. márc. 17. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog mindenki ofőit kapni, mert az kollektív büntetés lenne, ami nem alkalmazható. Téged sem büntethetnek meg, ha tényleg könnyű kimászni az ablakon. Amúgy ha normális lennél, valószínűleg fl sem merült volna, hogy te robbantottál. Ez az egyik. A másik, hogy ha kedvelnének az osztálytársaid, kiállnának melletted, és elhinnék, hogy ártatlan vagy. Ezeken érdemes gondolkozni egy kicsit.
2019. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek... Amúgy, sejtem ki lehetett, mert az eset óta bunkózik, és egy nap nagyon kárörvendve nézett rám... Elég hajlékony, rossz magaviseletű, és vékony + kicsi, szal elképzelhető hogy az ő hibája... 11.-es, és 9.
2019. márc. 18. 06:48
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg Ő már 18 éves, mert bukott, én pedig 2 hete töltöttem csak a 16-ot szal...
2019. márc. 18. 06:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Tanárok ültek a seggukon én lebuktattam... 😅😂 Rejtély megoldva...
2019. ápr. 20. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!