Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyi nyelv vélemények?

2tothanna kérdése:

Berzsenyi nyelv vélemények?

Figyelt kérdés

A Berzsenyi Dániel Gimnázium nyelv tagozatára szeretnék menni. Rengeteg sztereotípiát hallottam erről a tagozatról, úgyhogy most kicsit elbizonytalanodtam. Szerintetek milyen? Jó a közösség? Nem "unalmasak" az oda járó emberek?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2019. márc. 18. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen sztereotípiákat hallottál?

Amúgy jó a suli, és a közössége is összetartó. A Berzsós emberekről sok dolgot el lehet mondani, de azt nem, hogy unalmasak lennének:D Rengeteg féle ember jár ide, ami miatt elég színes hely, és így mindenki megtalálja a kis(vagy éppen nagyobb) társaságát.

2019. márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszodat!!! Akkor mostmár biztosan a nyelvre szeretnék menni! Meggyőztél! Te egyébként a Berzsenybe jársz? És ha igen,akkor hányadikos vagy?Mert akkor lehet,hogy jövőre találkozunk.

Például azt hallottam, hogy a nyelvesek túl tanulósak, és csak arról beszélnek, hogy kinek milyen márkájú ruhája van. (De megkérdeztem néhány embert, aki oda jár/járt, és mindegyikük mást mondott,úgyhogy szerintem ez függ az adott embertől is, hogy hogyan látja a többieket.)

Viszont nekem nagyon szimpatikus ez az iskola, csak azon gondolkoztam kicsit, hogy melyik tagozatot válasszam. Nem tudom,hogy tényleg van-e olyan nagy különbség a más tagozatra járó diákok között, mint ahogy azt valakik mondják. Szerinted van?

2019. márc. 19. 16:43
 3/3 anonim válasza:
Szia! Melyik nyelvi tagozatra szeretnél menni? Nekem is az a suli tetszett a legjobban! :)
2019. márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!