Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg olyan rossz a Padányi,...

Tényleg olyan rossz a Padányi, mint mondják?

Figyelt kérdés
Oda jelentkeztem egészségügyre, de elég sokan (főleg itt gyakori kérdéseken) szidják, és buzdítanak, hogy nem jó.

2019. ápr. 9. 21:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Te mennyit dolgoztál eddig ápolóként? Dolgoztál egyáltalán? Sz.r fizetés, iszonyat rossz időbeosztás, fizikailag, szellemileg és emocionálisan is nagyon megterhelő munka. Mindezek mellett NULLA társadalmi megbecsülés és még nem egy istenkomplexusos barom orvoskollégát is el kell viselni. Írom mindezt orvosként úgy, hogy nagyon tisztelem az ápolókat, de ha tehetem mindenkit igyekszem erről a szakmáról lebeszélni, mert tönkreteszi azokat akik űzik.

Ami meg az elhivatottságot illeti az kb. 3-4 évig tart utána jön a kiégés.

Ez a jogsis megjegyzés pedig a vicc kategória. A jogsihoz szükséges Eü ismeretek kb. kettő óra alatt tökéletesen elsajátíthatóak a vizsga pedig alapból komolytalan. Szóval ezért Padányiba menni tök felesleges.

2019. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Egy tetőfedő anyagilag pedig ezerszer jobban meg van becsülve, a takarítás és a hullamosás pedig nem igényelnek semmilyen szaktudást.
2019. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
32%

Igen ezeket mind tudom, de te Padányis voltál? Na látod nagyon szubjektív, hogy mi a rossz és jó szakma. Amúgy külföldre le tud ezzel lépni, ott jobban meg vannak becsülve. Meg mint írtam már 1x, hogy nem kötelező állami helyen dolgozni.

És te akkor magadtól szeretnéd megmenteni az ápolókat?

De mindegy, egymást nem fogjuk úgysem meggyőzni és nekem nem is az a cél, én a kérdezőnek szeretnék segíteni.

2019. ápr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Eleve azt kérdeztem, hogy rossz-e a Padányi, nem pedig azt, hogy milyen szar ápolónak lenni. És ha nagyon akarnék a Padányiból is tudnék menni egyetemre. És csak hogy megnyugodj, hogy nem fogok ilyen rossz szakmát végezni nagy esély van rá, hogy fel se vesznek.
2019. ápr. 23. 15:58
 15/16 anonim ***** válasza:
18%
Ha bármi kérdésed van,írj. Oda járok,bár nem egészségügyre.
2019. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 véndiák ***** válasza:
Minden tisztelet azoknak, akik ezt a hivatást választják! Fanyalogni lehet, de nélkülözni nem!
2020. márc. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!