Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek is nagyon hülye...

Szerintetek is nagyon hülye vagyok, hogy valakinek kapásból rávágtam, hogy 150 oldal lett a szakdolgozatom, aztán nem annyi? Most rám írt, hogy hazudtam?

Figyelt kérdés

Azt se tudtam, mit kérdez... Meg fáradt is voltam, meg amúgy is idegesít, mert úgy tesz, mintha a Harvadra járna, aztán csak valami felsőfokú szakképzésre...


Most be van sértődve, rám írt, hogy hogyan lett annyi, mondtam, hogy rosszul emlékeztem, 150.000 karakter és 82 oldal?


Vagy kár volt neki bevallani az igazat? Végülis lehetne mindennel együtt 152 oldal is, nem?


Segítsetek! Nwm is ír vissza.

Én el is felejtettem, hogy volt ilyenről szó, erre rám ír.


Most végeztem, tudtam, hogy kb. menyi, csak már untam a szövegét, ezért rávágtam, hogy 150 😂😂😂😂😂😂😂


Mosteg hülyének néz, hogy azt sem tudom, ennyire hogy hány oldalas volt...


2019. ápr. 10. 20:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Csak hogy megelőzzük a további vitákat a szakdolgozat terjedelméről:

"Alapképzésen (BSc/BA) a szakdolgozat minimum 40, maximum 60 gépelt oldal (80.000-120.000 karakter) a bevezetéstől az összefoglalásig, nem számítva a kiegészítő szövegrészeket.


Egyidejűleg két specializációt végzett hallgató komplex szakdolgozata esetén annak terjedelme minimum 60 maximum 80 gépelt oldal (120.000-160.000 karakter) a bevezetéstől az összefoglalásig, nem számítva a kiegészítő szövegrészeket.


Mesterképzésen (MSc/MA) a szakdolgozat terjedelme minimum 60, maximum 80 oldal (120-160 ezer karakter) a bevezetéstől az összefoglalásig, nem számítva a kiegészítő szövegrészeket.


A dolgozat legfeljebb 20%-kal haladhatja meg a felső terjedelmi korlátot."

Forrás: [link]

2019. ápr. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Mellékletekkel, meg forrásjegyzékkel lett ennyi...
2019. ápr. 11. 07:34
 13/20 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kicsit túlzol.

150 (80) oldalas szakdolgozat, ami egy az egyben plágium, semmit értelmese vagy hasznos dolgot nem tartalmaz-gondolod olvasgat bárki is? A Harvardon sem, nemhogy egy pesti sehol nem jegyzett egyetemen.

150 oldalas dolgozatot hogyan védesz 10 perc alatt? DE ha több, ki az aki meghallgatja? Tapasztalat nélküli emberkék, akiknek közük nincs a valósághoz, dögunalmas, értelmetlen előadásait.


Ugyan már, tényleg hagyd abba a vetítést, mert úgy tűnik már elhiszed magadnak is, amit beszélsz. És egyszer valaki komolyan vesz, akkor nagy bajban leszel. Ettől semmivel nem leszel kevesebb, de több sem, hogy túlzol.

2019. ápr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam komolyan, leírtam itt ezerszer. Mindennel együtt, meg nem volt túl sok a 80. Pont.
2019. ápr. 11. 08:48
 15/20 anonim ***** válasza:
A BGE-n így működik, máshol elég kb. 25-30 oldal alapszakon. Mégis van diplomám.
2019. ápr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Legyél rá büszke... :)
2019. ápr. 11. 09:22
 17/20 A kérdező kommentje:

Most meg kombinál össze-vissza, meg nyomozgat... Másokra ráírogat.


Annyira idegesít komolyan, hogy nem akarok helyette még szakdolgozatáva is segíteni. Meg én már végeztem, engem nem érdekel az iskolája.


Nagyot akartam mondani, meg nem is figyeltem, gondoltak leszáll rólam.


Amúgyeg van, hogyan lett 150,miért annyira emlémeztem, mert ugye 2 példányban nyomtattam, kb. 160-ért fizettem...

2019. ápr. 11. 13:52
 18/20 anonim ***** válasza:
16%

"Egy alapszakos szakdoga kb. 25-30, mester pedig 35-40 oldal."


nemár!

főiskolán elvárták a 70 oldalt mellékletek, ábrák nélkül.

30 oldalt az OKJ tanfolyamon kellett leadni.

2019. ápr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Ezt mondom én is.


Illetve lázas voltam, azt sem tudtam, mit beszélek neki...

2019. ápr. 11. 15:32
 20/20 A kérdező kommentje:

Továbbá engem már nagyon idegesít, amit művel...


Mondtam neki szimplán valamit... Viccből!! Erre nekiáll nyomozgatni, meg szőni az összeesküvés elméleteket. Elegem van belőle, csak nem akarom megmondani...

2019. ápr. 11. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!