Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek, ha egyszerűen nem...

Mit tegyek, ha egyszerűen nem megy a szakdolgozatírás?

Figyelt kérdés
Annyira tanácstalan vagyok! A legkeményebb tárgyakat is simán megcsináltam, mert robotikusan, céltudatosan tudtam, hogy miből mit kell készülni, de a szakdogával már 2 félév óta szenvedek úgy, hogy EGY azaz EGYETLEN EGY TÁRGYAM SINCS MÁR HÁTRA. Következő félévem már fizetős lesz és csak a szakdoga miatt ki kell fizetnem a 150 ezres csökkentett kredites tandíjat. Annyira reménytelen a helyzetem, hogy a tartalomjegyzéket és az ajánlott irodalmakat egy szakdolgozatíró oldalon vásároltam meg, hogy majd azokból összeollózom a fix szöveget, de amikor a témavezető módosított a tartalomjegyzéken és adott egy újabb feladatot akkor megint nyeltem egy nagyot. Azt se tudom milyen újat kell írni, azt se tudom melyik könyvből mennyit/hogyan/milyen szöveget ollózzak ki. Eleve azt se értem, hogy most akkor azt a több ezer oldalas ajánlott irodalmat végig kellene olvasnom és utána hozzákezdeni az íráshoz? Nulla vagyok önálló munkából, nekem az a jó, ha megmondják mit kell csinálni. Félek, hogy nem vagyok alkalmas a diplomaszerzésre dacára, hogy már minden tárgyam megvan. Nem az hogy lusta vagyok, hanem nem tudok elindulni egyik irányba se. Már azon is gondolkoztam, hogy megíratom egy "erre szakosodott csapattal", de akkor meg tartok, hogy nem tudom megvédeni vagy a témavezetőm nem fogadja el/belerondít és kidobtam 100-150 ezret az ablakon (ráadásul nem is bölcsész vagyok, szóval gyakorlati munka is kell). Attól is tartok, hogy - mivel magyar nyelvből mindig is gyenge voltam - egyszerűen nem fogok tudni min. 30 oldal szöveget írni még ha céltudatosan tudni is fogom miket kell kifejteni. Már tiszta depressziós vagyok. Hogy éljem túl ezt az időszakot vagy mit tegyek?

2019. ápr. 12. 12:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy baratom 5ost kapot berelt iro altal elkeszitett anyagra, es kb 2 het alatt irtak meg neki. Azota ajanloi kodja is van, akinek megadja, vip segitseget (gyorsabb) kap ugyanannyi penzert, mert rajta keresztul erkezik a rendeles!
2019. szept. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Azóta túljutottál rajta?
2021. márc. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
100%
Sikerult megirni azota?
2023. jún. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Tuti különben még itt lenne..viszont én detto ugyanebben a helyzetben
2023. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!