Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS! Nem vettek fel abba az...

SOS! Nem vettek fel abba az iskolába ahova szerettem volna menni, mit csináljak fellebbezzek?

Figyelt kérdés
Eléggé elrontottam a felvételit... 4,5 tanuló vagyok. Abba az iskolába jelentkeztem ahova kiscsoportos korom óta járok oda,de sajnos nem vettek fel. Azt mondták nekem, hogy lebbezzek fel hátha így felvesznek de nem tudom hogyan kéne fellebbezzni kinek kell vinni és, hogy mit kéne írni... Aki tud valamit az segítsen pls sokat jelentene...

2019. ápr. 26. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Fellebbezni azon, hogy elcseszted nem sok mondint lehet. Próbálj meg nyáron, évelején intézkedni. Vagy másik suliból majd átiratkozni.
2019. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nálunk egy nagyon kedves tanárom azt mondta, hogy ő szívesen megírja akinek kell, elég tapasztalt már ebben és azt mondta hogy eddig mindenkit felvettek aki fellebbezett.Egy próbát megér szerintem. Sok sikert!
2019. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!