Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Középiskolai kollégiumokban lehet reggel fürödni? Igen, sajnos ez a legnagyobb problémám. XD

Keress kérdéseket hasonló témákban: középiskola, kollégium

ápr. 29. 01:29  Privát üzenet  

A válaszok
Balogh Bence 2019 nevű felhasználó válasza:

El tudom képzelni, hogy van olyan kolesz, ahol nem.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont ápr. 29. 04:47 Privát üzenet
Nálunk nem lehetett, mert reggel készülődés van, nincs ilyenre idő, ébresztő előtt meg nem hagyhattuk el a szobát maximum wcre.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont ápr. 29. 06:37 Privát üzenet
Mi a fsz?! És akkor mindenki büdösen ment iskolába???

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont ápr. 29. 07:04 Privát üzenet
Utolsó nem, természetesen este fürödhettünk.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont ápr. 29. 15:49 Privát üzenet

Ahol ki se lehetett menni a szobából hogy mentetek el wcre?

Nálunk minden szobához tartozott fürdőszoba is.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont ápr. 30. 01:05 Privát üzenet
Utolsó írtam hogy max wcre lehetett kimenni, a fürdő ajtaját bezárták 10 és 6 óra között. Nálunk meg 5 szobára volt egy fürdő, a folyosón.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont ápr. 30. 06:22 Privát üzenet
Nálunk reggel, este lehet menni, nincs ilyen megszabva. Valaki rendszeresen reggel fürdik.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont máj. 19. 17:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tapasztalatokat, véleményeket szeretnék kérni. Március 14-ére nem vártam.15-én és 16-án volt 1-1 csepp barnás folt pisilés után. Azóta sem volt semmi. Ilyen még nem fordult elő...
Sinupret szirupot kell adnom 8 hónapos kislányomnak. Már csak reggel és este iszik tápszert. Akkor ugye előtte adom neki. Napközbeni pépes étkezés előtt is beadhatom neki? Sajnos...
Sajnos ma és holnapi napom maradt az államvizsgára való felkészülésben, mivel ma reggel tudtam meg, hogy meg van az utolsó tantárgyam és mehetek vizsgázni. Elmenjek államvizsgázni?
Daily Routine-t kell írnom. Hogy írom azt angolul, hogy ----Hétvégén később kelek fel mint hétköznap. Reggel kitakarítom a szobámat (porszívózok, port törlök) Délután segítek a...
Hol találok Budapesten kollégiumot? Felvettek Egyetemre, és ma reggel megkaptam a kollégiumi jelentkezésem elutasítását! Sajnos arra, hogy albérletbe, illetve társbérletbe menjek, nincs pénzünk!
Zskf-re megyek szeptembertől gazdálkodási és menedzsment szakra, de sajnos nagyon messze van a kolim? 19L

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!