Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE-KKK matematika szintfelmér...

BGE-KKK matematika szintfelmérőnél mire/milyen jellegű példákra kell számítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Örülnék, ha valaki tudna nekem segíteni ezzel kapcsolatban. Azt olvastam róla, hogy bár középiskolai anyagot követeli meg, nem minden témába kérdez bele, inkább kifejezetten azokba, amik a későbbiekben alapul szolgálnak ott matekhoz.


Gondolom - vagyis merem remélni - hogy mivel számológépet nem használhatnak a diákok, nem durva számolásokra kell gondolni, illetve nem annak menetére kíváncsiak, hanem inkább azonosságok ismeretére/egyszerűsítésre/függvény ábrázolásra, ilyenekre kell gondolni?


Valaki írna nekem még esetleg olyan témákat, amik előfordulnak? Mivel akkor azokat ismételném át.


Köszönöm a választ!



2019. máj. 11. 12:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!