Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 3 hét alatt fel lehet készülni...

3 hét alatt fel lehet készülni a szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés

Sajnos idáig halogattam a tanulást, mert sosem ment és nehezen veszem rá magam. 4 tantárgyam van: magyar (40), töri (20), angol (40) és közgazdaság (20).

Szerintetek ha ráveszem magam és csak oda figyelek 3 hét alatt be tudok seggelni 120 tételt?

Az írásbeli vizsgáim aránylag jók lettek egyébként.

Tippeket tudnátok adni, hogy tanulhatnék jobban és hatékonyabban?



2019. máj. 26. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Én 3 tárgyból szóbeliztem és 4 nappal előtte tanultam csak. Kb. mindből csak 2-3 pontot vesztettem.
2019. máj. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Sima. Ha az írásbelik jók lettek, nem nulláról indulsz. Az angolt nem kérdezik vissza szó szerint, a magyar is nagyrészt csak duma (középszinten legalábbis). 40 tétel hetente az kevesebb mint 6 tétel naponta. A közép érettségik elég barátságosak szoktak lenni. Bőven meglesz.
2019. máj. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Meglesz ;) angolon kb csak beszelgettek, az a leglazabb

Magyar, tori rizsazos

Kozgazrol nem tudok nyilatkozni, azt mar csak egyetemen tanultam :/ de biztosan menni fog :)


Sok sikert ;) !!!

2019. máj. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!