Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg van olyan, akinek a...

Tényleg van olyan, akinek a szóbeli érettségire nem adták ki a tételeket csak a témaköröket?

Figyelt kérdés
Itt csomóan szokták írni, hogy csak a témaköröket lehet tudni, utána lehet nézni az oktatas.hu-n stb., de nekem ez nagyon furcsa és még sosem hallottam olyanról, hogy egy iskolában nem adtak meg konkrét tételeket. Mi még együtt is dolgoztuk ki őket a tanárok segítségével, így tudtuk, hogy mire számíthatunk és mit várnak el tőlünk. Nyilván azt nem tudhattuk, hogy miután elmondjuk még mire fognak majd rákérdezni stb., de ha megtanultad, amit kellett, akkor tudtál válaszolni mindenre.
2018. jún. 10. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan nem lehet.

Nálunk pl. volt olyan, hogy a tanár minden témakörhöz megadott 3 tételcímet, hogy "az egyik nagy valószínűséggel nagyon fog hasonlítani".

Olyan is volt, hogy az utolsó 2 tételt a tanár odaadta kidolgozottan, mert le voltunk maradva az anyaggal, és azokból az órán már nem adott le semmit.

2018. jún. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Nekünk minden tantárgy minden tétele pontosan megvolt kidolgozva, tételszámmal. Jó, az gondolom nálunk túlzás volt, hogy sorrendben voltak még a borítékok is, de azt hittem, annyit mindenhol segítenek, hogy mik lesznek.
2018. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Sokan itt kérdeznek hogy ki mit húzott. 2011ben érettségiztem. Minden tételt megadtak. Magyar/Töri/Info kidolgozva.. Csak az angolt kellett kidolgoznunk. Akkor most h is van ez?
2018. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahol nem adnak tételeket abból a suliból elmennék. Bármennyire is elit. Hiszen az érettségi mindenhol ugyanaz.. a témákat meg ugyebár a tanár adja.
2018. jún. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!