Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem tekintem meg az érettsé...

Ha nem tekintem meg az érettségit, attól még szóbelizhetek, ugye?

Figyelt kérdés

Emelt érettségiről van szó.


(Nem lett túl jó és attól tartok, hogy ha megnézném, minden életkedvem elveszne és még a szóbelire se mennék.)



2019. máj. 29. 15:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

#10, és nálunk speciel minden évben van olyan eset, amikor találnak utólag pontokat és nem csak a mi tanáraink által javított dolgozatokban, hanem a más sulikban értékelt emeltekben is. Tehát nemcsak nálunk nem figyelnek oda olykor...

Meg amúgy mire jó ez a struccpolitika? Az nem fogja talán elvenni a kedvét, ha szóbelizik egy tök jót, de a rossz írásbeli miatt végül mégsem ér el jó eredményt és mondjuk elbukja a felvételit?

2019. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az nem fogja talán elvenni a kedvét, ha szóbelizik egy tök jót, de a rossz írásbeli miatt végül mégsem ér el jó eredményt és mondjuk elbukja a felvételit?"

Ha jó lelkiállapotban fordul rá a szóbelire, akkor simán behozza azt az egy-két pontot, amit a fellebbezéssel is megszerezhetne (esetleg! - de én meg olyan esetekről is tudok kb. minden évben, akik a fellebbezés után végül még kevesebb pontot kapnak, mint amennyit eredetileg kaptak volna!), és annak alapján, amit saját magáról írt, szerintem az ő esetében sokkal célravezetőbb az első módszerben bízni.

2019. jún. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!