Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így, betekintés után vélemény...

Így, betekintés után vélemény az egész érettségiről? Szerintetek mennyire volt könnyű a biosz és a kémia?

Figyelt kérdés
Az iskolámban egész sok jó eredmény született (70+), ami miatt már esküszöm azt az érzést kelti bennem, hogy még 440 sem lesz elég vidékre... (DOTE-ra mondjuk) Nem szeretnék senkiben sem felesleges idegességet kelteni, ne támadjatok ezzel pls.:D

2019. jún. 3. 22:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
És szerinted orvosira középszintű kémia kell, te okostojás tóni? xDDDD
2019. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Jólvan iparbiztonság úr, de fogd már fel hogy emelt érettségiről van szó, mert orvosira kötelező a két emelt, a kérdező meg az orvosira készülők eredményeiről írt 😂 lehozol az életről
2019. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Iparbiztonsági úr na jó ezt adom annak ellenére ,hogy nem dicséretnek szántad , utólag láttam ,hogy emelt most na.
2019. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
mi megy itt xdd
2019. jún. 8. 22:54
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én az egyetemen már sok olyan emberrel találkoztam, aki 450+ ponttal került be, és mégis csúszott, de volt aki ponthatárral és minden jegye 4-5. Sajnos az egyetemi vizsgákon senkit nem érdekel mennyi ponttal jutottál be, kb a 23. senkinek tartanak főleg anatómia intézet és társai. A ponthatár ritkán tükrözi a szorgalmat és a tehetséget, inkább azt, hogy ki milyen erős gimnáziumból jött, ahol 1. órától kezdve nyomták az érettségi tételeket. Persze vannak kivételek. Szóval, nem ez fogja megmondani rólad, hogy milyen ember vagy! ;) Chill out gyerekek, akinek be kell jutni az előbb vagy utóbb be is fog!
2019. jún. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nekem is van olyan szaktársam, aki harmadjára jutott csak be, mégis kapott előző félévben még ösztöndíjat is! :)
2019. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő, köszönjük szépen a bíztatást!😇
2019. jún. 23. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!