Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a kémia emelt szóbeli?

Milyen a kémia emelt szóbeli?

Figyelt kérdés

Holnap megyek és kezdek parázni, mivel még sosem voltam és nem tudom, mire számítsak :D Így lenne pár kérdésem:

1. Ha elvégzendő kísérletet húzok, akkor honnan tudjam, hogy melyik tálcát kell elvenni? Vagy a bizottság megmondja?

2. Köpenyt meg ezeket is tőlük kell kérni? Feleléskor le kell venni?

3. Függvénytáblázatot is ők adják vagy nekem kell vinni?

4. Táskát vihetek be? (És hova tegyem?)

5. Minden benti tanár a vizsgabizottság tagja vagy lesz olyan is, aki azt fogja nézni, hogy végzem el a kísérletet? Esetleg feleléskor kell elvégezni?

6. Amit írok, jegyzetet, azt a végén beszedik? Leírhatok rá mindent, vagy csak kulcsszavakat?



2019. jún. 5. 09:04
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja és a legfontosabb kérdést elfelejtettem:

A kísérlet elemzésénél azt is el kell mondanom, hogy hogy végeztem el (/végezném el), vagy csak a tapasztalatot és magyarázatot?

2019. jún. 5. 09:20
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Meg lesz számozva, de nálunk volt akinek odaadták.

2. Nálunk nem kellett köpemyt venni.

3. Függvén,tablát magadnak vigyél.

4. Cuccokat magadal viszed be a terembe és vagy megmondják, hogy tedd le a terem egy sarkába vagy szimplán odaviszed magaddal az asztalhoz ahol kidolgozod a tételt.

5. 3 tanár lesz, mindenki tagja a biztottságnak de általában csak egy vizsgáztat, a többiek hallgatják amit mondasz és ők is pontozzák a feleletedet. A végén a 3 tanár együtt dönti el, hogy hány pontot kapsz.

6. Nem szedik be. De fontos, hogy válatosan írj mert ha belekérdeznek akkor simán elveszted a fonalat és megy az idő azzal, hogy keresed, hogy hol is tartottál. De én mindíg csak simán a lapot nézem és felolvasom a dolgokat. De ne egybefüggő mondatokat írj.


Én 2x voltam, mindkétszer nagyon aranyosak és segítőkészek voltak. Az első alkalommal teljesen vakon voltam, tök hülyeségeket beszéltem és így is 27 pontot adtak. Szóval hajrá.

2019. jún. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!