Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosisok/orvosira készülők!...

Orvosisok/orvosira készülők! A gimi hányadik évében kezdtetek el komolyabban készülni az érettségire?

Figyelt kérdés
11.-es leszek és nem szeretném elpazarolni az elkövetkező nyarat. Tanulni tervezek, mert jelentősen le vagyok maradva az osztályommal bizonyos tantárgyakból. Szerintetek van értelme ebbe ölnöm az időt (eldöntöttem, mindenképpen ezt fogom tenni csak érdekel mások hogy csinálják /csinálták) vagy nektek elég volt tanév közben felkészülni?

2019. jún. 9. 18:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

[link]

Erre. Mi ebből készültünk fel fakton a ötösöm mellett.

2019. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jún. 10. 17:49
 13/14 anonim ***** válasza:
Ötösömből sztem ne csináld meg az összeset, régi érettségik sokkal hasznosabbak. Az ötösömet igazából hanyagolhatod. Ajánlom, hogy csináld meg az összes emelt érettségit, akár többször is.
2019. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha nem gyakorolja be az alapokat, akkor a nehezebb se fog menni.
2019. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!