Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetem Keleti Károly...

Óbudai Egyetem Keleti Károly Gazdasági kar vagy a BGE/Corvinus Egyetem népszerűbb a gazdasági szakokat illetően?

Figyelt kérdés

2019. jún. 10. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
BGE/BCE népszerűbb
2019. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
68%
BGE/BCE. Az Óbudain a műszaki vonal erős: Kandó, NIK, Bánki. A Keleti kar kb. Pannon, SZIE, Debrecen erősségű.
2019. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Sose értettem, akik így össze tudják hasonlítani az egyetemek karait, azok esetleg mindegyiket elvégezték, hogy ilyen jól tudják? :D
2019. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
37%
#3 munkáltatók megítélése, vagyis hogy a munkaerőpiac mennyire értékeli az adott papírt
2019. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
"Sose értettem, akik így össze tudják hasonlítani az egyetemek karait, azok esetleg mindegyiket elvégezték, hogy ilyen jól tudják? :D" - Lehet én vagyok hülye, de a jelentkezési statisztikákat néztem meg és az alapján többen jelentkeznek erre a 2 egyetemre, mint az Óbudaira. Megnézed itt is rengeteget a kérdés erről a 2 egyetemről, nem is értem ezért miért lettem lepontozva. Ehhez el kellett volna végeznem mindhárom egyetemet? Magyar iskolák rovatban van, nem gondoltam hogy a munkáltatók közti népszerűség lenne a kérdés, hanem a továbbtanulók körében melyik iskola népszerűbb.
2019. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
80%
#5: akkor meg felvi.hu a barátod; szívesen
2019. jún. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Kösz, végülis csak most írtam le hogy megnéztem a statisztikát, de azért rendes tőled hogy leírtad az oldal nevét ahol már megnéztem mielőtt kommenteltem, hogy a BCE/BGE népszerűbb a jelentkezők között.
2019. jún. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!