Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyha én duplázni szeretnék...

Demeran kérdése:

Hogyha én duplázni szeretnék akkor az angol közép százalékát tudnám duplázni és megkapnám az angol emelt 50 többletpontját? Vagy ha megakarom kapni az emelt többletpontját akkor muszáj vagyok az emeltet duplázni?

Figyelt kérdés

Nekem van egy angol közép előrehozott érettségim (96%) és szeretnék angol emeltet is tenni, ami félek nem sikerülne ilyen jól.

(A másik tárgy amit

dupláznék előrehozott info 90%)



2019. jún. 12. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem Te döntöd el, hogy fogják számítani a pontjaidat és mely tantárgyákat fogják számítani. Mindig úgy számítják a pontjaidat, ahogy a lehető legtöbb lesz. Tehát, ha tanulmányi eredmény + érettségi több pontot ad akkor nem fognak duplázni. :).
2019. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor kapod meg az emelt pontjait, ha azt duplázod. Olyan nincs, hogy a jó közepet duplázod és hozzácsapsz 50 pontot mert amúgy emelted is van belőle.
2019. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szóval ha jól értem az emelt 50 pontját csak akkor kapom meg ha az emelt százalékát duplázom, igaz?

(Nagyon összezavarodtam az utóbbi időben mert az egyik tanár ezt mondta a másik meg az ellenkezőjét.)

2019. jún. 13. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol kérnek infót és angolt?🤔
2019. jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Igen, így van.
2019. jún. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!