Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 23 évesen késő elkezdeni az...

23 évesen késő elkezdeni az orvosit?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 16:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Miért volna az? Tény hogy sokáig eltart, de ezen az 5 éven olyan sok nem múlik.
2010. júl. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
29 éves lennék amikor végzek ha minden sikerül elsőre és utána még 5 év a szakvizsgáig tehát 34 évesen lehetek "teljes értékű" orvos...
2010. júl. 8. 17:07
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Eddig h-h nem oda jársz?(Csak kíváncsi vagyok)

Am. pár hete egy 30 éves kérdezett ilyet:D te még elkezdheted

2010. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Persze minél előbb annál jobb, de ha nem próbálod meg, akkor egész életedben bánni fogod.

Elsős vagyok, és több 20 éven felüli évfolyamtársam is van.

2010. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tanulni sose késő.
2010. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Azért azt számítsd bele, hogy nem fogsz mindent elsőre elvégezni. Lesz az még 12-13 év is.
2010. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Határeset. De meg kell próbálnod, ha tényleg szeretnéd, és nem csak fellángolás. Pont az orvosi az, amit átlagon felüli mennyiségű "idősebb" ember kezd el, mert ez a pálya elhivatottság kérdése, és aki tényleg elhivatott, az nem hátrál meg 1-2(-3-4!) sikertelen felvételiről. Én ismerek olyat, aki 5. próbálkozásra került be az orvosira, 4-szer érettségizett bioszból, de megérte, mert jövőre szakvizsgázhat.
2010. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Kedves utolsó, kicsit sántít, amit te mondasz, ugyanis 6év az alapdiploma+rezidensképzés aztán átlag olyan 5év múlva szakorvos vizsga, ha jól számolom, még 1db olyan szakorvos se végzett (általános orvostudományi karon), aki a mostani bologna rendszerben felvételizett volna és az érettségije lett volna a felvételije, pláne, hogy a te ismerősödhöz még 4évet hozzá kell adni, mert nem elsőre vették fel.
2010. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Üdv!Én jövőre 22 leszek,de én is megpróbálom,az lesz a 3. próbálkozás orvosira,mert nekem most sem fog összejönni.Van olyan aki engem is megszól emiatt,de már nem érdekel.Bár nem tudom hogy te sokadjára próbálkozol-e vagy előszöl,de nem is számít,csak azt mondom neked,hogy :KITARTÁS...
2010. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
(Ja és még valami:én is ismerek olyat,aki 30 évesen fogja megkapni az általános orvosi diplomáját)
2010. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!