Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapestre szeretnék továbbmen...

Budapestre szeretnék továbbmenni tanulni, de anyukám nem engedi! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az az álmom, hogy ott tanulhassak... zenei középiskolába szeretnék menni, és a pestieken kívül még van Szombathelyen, de ott közel sem olyan erős az oktatás. Hogyan tudnám meggyőzni, hogy legalább csak átgondolja? Sokkal jobban járnék egy pestivel (van konkrét cél), mint Szombathellyel. Ötletek? :/

2019. jún. 18. 12:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Vannak még ilyen fura dolgai.. nem tudom
2019. jún. 19. 23:29
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia! Budapesten és Szombathelyen kívül van még sok-sok helyen. Bár nem tudom, merre élsz, de Ha Szombathely jöhetne szóba, akkor érdemes Győr vagy Székesfehérvár felé is nyitni, bár nem tudom, nem jött le, milyen szakos vagy. Amit nagyon tudok ajánlani, hogy a nyílt napokra menj el anyukáddal együtt, a legtöbb suli honlapján van mindig. Ősszel szoktak lenni, és nagyon hasznosak.

Ha Pest és környéke, akkor nagyon ajánlom Vácot. Vidéki, csendes, közel Budapeshez is, és az oktatás színvonala is nívós

2019. jún. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam: ha bármiben tudok segíteni, nyugodtan írj privát üzenetet, magam is zenét tanultam, tanítok. Remélem teljesül, hogy te is a szíved után mehess. :) A zenei pálya nagyon is jó! ;)
2019. jún. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Kollégiumba mész nem?

Mi a baj ezzel?

2019. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!