Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyógyszerész hallgatókhoz...

Gyógyszerész hallgatókhoz lenne egy kérdésem. Van itt valaki?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy én külföldre megyek gyógyszerészetet tanulni,és bár megvan hozzá a szükséges felsőfokú nyelvvizsgám,de szívesen vásárolnék magyar tankönyveket is,hogy a tudásomat bebiztosítsam(ha valami nem világos idegen nyelven,talán magyarul könnyebb lesz felfogni).De nem igazán találtam lelőhelyet,hogy hol tudnám őket beszerezni.Van valakinek tippje(netán eladó tankönyve)?

2019. jún. 26. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Medicina Kiadó honalpját nézd meg. Illetve azt javaslom, hogy ha meglesz a kötelező/ajánlott irodalmak listája, akkor megnézed, hogy azok közül melyek jelentek meg magyarul is és meg tudod őket venni, ha szükséges.
2019. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Medicina tudtommal inkább orvosis/fogorvosis könyvekkel foglalkozik.

Nem tudom vannak-e facebookon használt könyvekkel foglalkozó csoportok.

Ha valamire szükséged lenne, akkor írj rám, és ha van anyagom elküldöm.

2019. jún. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
SE-GYTK Használt tankönyvek piaca a csoport neve:)
2019. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg Legendus könyvesbolt a NET-ben, EOK-ban is lehet vásárolni:) (előző voltam)
2019. jún. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szintén külföldi gytk-s. Én a Legendustól anno a receptìrásos, meg jogszabályos könyveket vettem meg, mert ugy a rendszerben vannak eltérések. Hova mész tanulni? Sok sikert!
2019. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!