Hogyan kéne tennem?

Figyelt kérdés
Savaria szakgimnáziumba tanulni rendőrnek(Szombathely)vagy egy sima gimnáziumot elvégezni és utána egy OKJ-s tanfolyamot rendőrnek?Melyik lenne jobb, és miért? Ha a 2. opciót választom ugyanannyit keresek, illetve bármilyen féle rendőr lehetek?

2019. júl. 2. 00:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia én azt javasolnám, hogy menj egy sima gimibe, és utána tanfolyam. Először is, lehet, hogy 4 év múlva már nem akarsz rendőr lenni, és másfelé tanulnál tovább. Egy sima gimi után bármi lehetsz. Ha még mindig rendőr akarsz lenni, akkor jó az OKJ-s tanfolyam. Szerintem a fizetés egységes, és nem tanulnak többet a szakgimnáziumban, mint egy csak erről szóló tanfolyamon...Azzal egyébként nem lehetsz bármiylen rendőr. Egy járőr vagy ilyesmi szerintem igen, de ha valamilyen komolyabb dolgot szeretnél, mondjuk nyomozó lennél, ahhoz tuti kell egy rendőrtiszti főiskola vagy nemzeti közszolgálati egyetem.
2019. júl. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!