Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszichológia mellé mit érdemes...

Pszichológia mellé mit érdemes még tanulni?

Figyelt kérdés
Pszichológus leszek. Tudom, sokan vagyunk így. Mit érdemes mellé tanulni még manapság, hogy jobb esélyeim legyenek elhelyezkedni? Vagy valami egész mást érdemes tanulni utána? Milyen területen lehet esélyem?

2019. júl. 2. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyógypedagógia :D Szerintem legalábbis.
2019. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyban függ az érdeklődési körödtől, illetve attól, hogy melyik szakirányon végezted az mesterképzést. Munka és szevezet szakirányhoz jól jöhet a közgáz, esetleg jog; iskola szakirányhoz a pedagógia/tanári pálya; a klinikummal kapcsolatos mesterképzésről pedig egyenes út vezet a klinikai szakképzés, pszichoterapeuta képzés, stb. felé szerintem.

De ez csak az én véleményem, azt tanuld, amihez kedved van. :)

2019. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Estádio de Felchút ***** válasza:

Nagyfrekvenciás távközlő rendszereket.

Mi érdekel? Mi lennél, ha nagy leszel?

2019. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A jog és a többi mind jó ötlet de szerintem a történelem is szóba jöhet. Mint példák sokasaga
2019. júl. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én jövőre szeretném kezdeni a PSzichológiát, de érdekel a pedagógia is. Gyogypedagogia, biológia és rajz szakos tanári. Ezeket jelölöm még meg majd.

Van olyan ismerősöm több is akinek több végzettsége van és abban dolgozik. Az egyik ismerősöm középiskolában tanít és kellette magán pszichológus.

Én eredetileg védőnő es magán pszichológus akartam lenni, de közben kiábrándultam az egészségügyből...

2019. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mellette*
2019. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A gyógypedagógia es pszichológia nagyon jó párosítás
2019. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!