Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Abszolválás után tudok gyakorn...

Abszolválás után tudok gyakornoki munkát vállalni?

Figyelt kérdés
Most abszolváltak, de csak a következő félévben, ősz végén megyek államvizsgára és azt tudom, hogy október 31-ig a diákom érvényes, ergo alibi diákmunkákat vállalhatok, de azt nem tudom, hogy cégekhez gyakornokként az abszolválás után felvennének-e. Mert jó lenne a diploma megszerzését követően már egyből elhelyezkedni az adott cégnél és nem nulla tapasztalattal megkezdeni a munkahely keresést. Légyszi csak a kérdésre válaszoljatok, mert negatív kommentekre nem vagyok kíváncsi. Köszi szépen.

2019. júl. 3. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Többnyire diákszervezeten keresztül vesznek fel gyakornok néven, a kötelezői szakmai gyakorlat alatt vesz konkrétan a cég fel közvetítő nélkül. Szóval okt 31.-ig tudsz gyakornok lenni.
2019. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Cégtől függ minden. Ha szimpatikusak vagytok egymásnak, főállásba is felvesznek. A diákszövetkezeteket lehetőleg kerüld, nagy a pénzlehúzás...
2019. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!