Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor csinálják a középiskolák...

Mikor csinálják a középiskolákban az következő tanévi órarendet?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne, mert jövőre vendégtanulói jogviszonyt szeretnék egy másik sulival és ott már megvan, hogy az az óra, amire be akarok járni mikor lesz. De a saját sulimban még nem tudom hogy lesznek az órák és nem szeretném hogy ütközzön valamivel. Ilyenkor azt mondták írni kell egy kérvényt, hogy vegyék figyelembe az órarendem összeállításánál azt az órámat, ami a másik suliban van.

2019. júl. 7. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Legjobb tudomásom szerint augusztus vége felé. Úgy talán 20.-a után. Nem tudom, hogy ez iskolánként eltérő-e, de legtöbbször augusztusban kezdődnek az értekezletek meg ilyesmik.
2019. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Nekem augusztus 26-án fogják a kezembe nyomni az órarendemet. Persze ha egy tanár felmond akkor borul a tantárgyfelosztás így az órarend sehol sincs kőbevésve.
2019. júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2019. júl. 8. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!