Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ahogy felvettek azonnal lehet...

Ahogy felvettek azonnal lehet intézni a tárgybeszámítást?

Figyelt kérdés

FSZ-en végeztem most megyek tovább BA-ra

Ugye holnap van a felvi eredményhirdetés.

Ilyenkor másnaptól már lehet is intézni a tárgybeszámítást? HOgyan működik ez? Hogyan kell intézni?



2019. júl. 23. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, majd beiratkozás után.
2019. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először be kell iratkoznod, majd a szorgalmi időszak legelején, a regisztrációs héten (lehet, hogy nálatok másképp hívják) kell elintézni a tárgyak beszámítását. A TVSz szokott tartalmazni határidőt a tárgybeszámításra, de általánosságban elmondható, hogy ha a regisztrációs hét végéig elvégzed, akkor biztosan nincs vele gond.

Hogy hogyan kell intézni, abban sajnos nem tudok segíteni. Nem olyan régen jártam a felsőoktatásba, de nekünk még papíralapú volt minden, két leckekönyvvel, kinyomtatott tantárgyi tematikákkal és előre kitöltött kérvényekkel rohangáltam a méltóságos oktató úrhölgyek és urak után, akiknek szemmel láthatóan a hátuk közepére hiányoztam én, mint hallgató. Nem lepődnék meg, ha még most is így menne a dolog, de azért bízom benne, hogy a Neptun most már többet tud, mint akkoriban.

2019. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!