Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsga a legkönnye...

Melyik nyelvvizsga a legkönnyebb az alábbiak közül? És melyiket fogadják el külföldön?

Figyelt kérdés

Origó

Euroexam

TELC

BME

Cambridge



2019. júl. 26. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

TELC már nincs Magyarországon tudtommal.


Külföld sem egységes, szinte minden országban mást kérnek, ha tanulni vagy dolgozni akarsz ott. Ezért ha van cél, akkor ott érdemes érdeklődni, többnyire ez IELTS, TOEFL vagy Cambridge vizsgák, de ha maradsz itthon, akkor nem érdemes ezekre menni.


Akármelyik akkreditált nyelvvizsga elég itthon, ahova papír kell, ahol pedig tudás, helyben letesztelik úgyis az interjún.


Nem érdemes ezzel ennyit foglalkozni, tapasztalatom szerint.

2019. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Cambridge, ha a most felvételizel angolszász egyetemre, egyébként az hamar elévül és nem éri meg.

Én az ixam-nál csináltam számítógépes vizsgát, csak ajánlani tudom mindenkinek, a rendszer nagyon könnyen működött, hatalmas segítség volt, végig volt emberi segítség ha kellett, a szóbali is életszagú volt.

2019. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!