Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvtanulas filmekbol?

Angol nyelvtanulas filmekbol?

Figyelt kérdés
Sokan mondjak,hogy nezzek filmeket sorozatokat angolul,de nagyon kicsi a szokincsem illetve az angol tudasom.Most elkezdttem a kedvenc sorozatomat a Jobaratokat nezni eredeti nyelven angol felirattal.Szinte semmit nem ertek belole.Van ennek igy ertelme?Tenyleg eleg ha csak olvasom a szoveget mikozben beszelnek es megtanulom az angolt?
2019. júl. 31. 04:04
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Először magyar felirattal nézd aztán majd angolul
2019. júl. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Magyar felirattal semmi értelme nézni, mert nem a hallott szövegre koncentrálsz, hanem a magyarra. Én mikor elkezdtem angolul tanulni, egy koreai sorozatot néztem angol felirattal. Minden egyes alkalommal, mikor váltott a felirat, megállítottam és kiszótáraztam a szavakat :D Egy pár rész után már egyre kevesebbszer kellett, 4 év tanulás után felsőfokút tettem. És ezt nagyrészt az ilyen sorozatoknak köszönhetem, a gimis órákon alig haladtunk az anyaggal.
2019. júl. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elottem szolot tudom megerositeni, jelenleg 4 nyelvet tanulok tobbek kozott ezzel a modszerrel. Ha szereted a filmeket ragadni fog rad a nyelv. Ha nem szereted.. hat... en sosem ertettem az olyan embereket:D
2019. júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat,de ugy egy elet is keves ha minden mondatot kiszotarazok :'(
2019. aug. 1. 02:20
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 én ezt csináltam, gimi elején kezdtem az angol, végén megvolt a felsőfok. Ne legyél lusta, mert úgy tényleg egy élet is kevés lesz :D
2019. aug. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!