Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hova tudnék járni gyakorolni...

Hova tudnék járni gyakorolni angolt?

Figyelt kérdés

Szeretnék a sulin kívül járni valami angol "órára",sajnos bent órákon nem igazán beszélünk, ha meg igen akkor sem mondatokba csak pár szót, és jó lenne normálisan gyakorolni, érettségi elött végre jó lenne merni megszólalni is angolul.

De sajnos nem találok semmi olyasmit amire én gondoltam. Csak nyelvvizsga felkészítések meg magán órák csillagos árakon. Én esetleg ilyen csoportos órákra gondoltam ahogy nem is csak a tanítás a lényeg hanem esetleg csak hogy leülünk és beszélgetünk angolul, esetleg még csak nem is hatalmas összegekért, nem tudom egyáltalán ilyen létezik e vagy hova lehetne járni így tanulni lazábban, ahol azért főként csak a beszéd a lényege.



2019. aug. 1. 02:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát vannak ilyen nyelviskolák nagyobb városokbany ahol főleg a kommunikációra mennek rá, de sajnos elég borsos árakon.
2019. aug. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Mi a csillagos meg a hatalmas? Magánórák vannak a net szerint 2 és 6 eft/óra között. Most olvassuk, hogy az átlagkereset ma 360 eFt. Az átlag havi 168 órával erre kijön a fentebbi sáv alsó fele. Na de ő egyrészt, ha vállalkozó,akkor a teljes költséget viseli, ami alkalmazottnál ugye még hozzá járulna (Facebooken lehet látni néha, hogy 1 bér forintra mennyi teher rakódik még rá), aztán még a lakását is rendelkezésre bocsátja, vagy elmegy hozzád (akkor kétszer annyi időt szán rád, mint amennyit te látsz). És még csak nem is akar átlagkeresetet részelni, ha már alaposan elvégzett egy egyetemet.


Nem csillagos, hanem csillagászati.

2019. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Kereshetsz egy Meetup csoportot interneten. De vannak idegen nyelvű társalgási klubok is.
2019. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!