Orosz nyelvkönyv?

Figyelt kérdés

Szeretnék beruházni egy orosz nyelvkönyvre,amivel egy alaptudást meg tudok szerezni.Jövő nyáron mennék tanfolyamra arra gyűjtök most.Viszont addig is jó lenne kicsit tanulgatni önállóan.Esetleg tudnátok ajánlani egy nagyon tuti könyvet? Nézegettem már őket,de hátha valaki saját tapasztalat alapján tud nekem ajánlani.

Válaszokat előre is köszönöm.


2019. aug. 6. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van a poehali, valahol poekhali-nak van írva. (ez egynyelvű, kell hozzá tanár, viszont ez kb. a legjobb)


Ami szerintem a legjobb kezdőknek és kétnyelvű, az ELO és a kreatív nyelvtanulás.

Főleg az ELO-t javaslom teljesen kezdőknek.

2019. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) meg is nézem őket.Van tervben ez a tanfolyam tanárral csak addig is jó lenne haladni egy kicsit.
2019. aug. 6. 21:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Juj és még annyi kérdésem van,hogy ezeket hol tudom beszerezni?
2019. aug. 6. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ELO: [link]

Ez a kreatív: [link]


Én elsőnek csak az ELO-s csomagot rendelném meg. Van benne házi feladat is a leckék végén, amit be lehet küldeni és kijavítják.

2019. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Meg is rendeltem😊
2019. aug. 6. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!