Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német nyelv tanulása tanár...

Német nyelv tanulása tanár nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az angol mellett németet tanultam középsuliban, mely tanulására nem sok időt fordítottam a négy év alatt, amit már meg is bántam. Most újra szeretném kezdeni az egészet, megpróbálnám mire haladok tanár nélkül, milyen könyvet ajánlanátok? Kon-taktom van itthon, suliban abból tanítottak.



2019. aug. 7. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Német nyelvtanár önálló felkészülésre Maklári Tamás könyveit (Lazán németül) ajánlotta.
2019. aug. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A suliban mi is a Kon-taktból tanultunk, de a tanárom szerint az a könyv maximum iskolai használatra alkalamas, nem jó a tematikája szóval nem ajánlja.

Maklári könyveiből elég lassan lehet tanulni, gyakran gyerekesek a feladatok viszont azt muszáj megemlíteni, hogy rengeteg feladat van benne.


Nehéz jó könyvet ajánlani anélkül, hogy tudnánk mi a célod. Esetleg nyelvvizsgára készülsz? Vagy csak egy gyorstalpalót tartanál ismétlés gyanánt?

2019. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Einfach Német nyelvtanfolyam - Kezdőknek

Pons Német Kezdőknek van Haladó rész is.

2019. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!