Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolbol akiknek felsofoku...

Angolbol akiknek felsofoku (C1) tudasuk van, mekkora a szokincsetek?

Figyelt kérdés

Ezzel kb. Meg lehet hatarozni

[link]


Kerlek leirnatok AZ eredmenyt. Kerlek irjatok oda hogy milyen (c1) a tudasotok. Marmint Eros, gyenge stb.



2019. aug. 11. 13:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó ez a teszt, köszönöm, hogy megosztottad.


11500 a becsült szókincsem.

Lassan 5 éve csináltam ECL C1-et, ami 74% lett. Azóta alig használom az angolt aktívan, passzívan napi szinten foglalkozom vele - emiatt lett meg a felsőfokúm is.


Szerintem közepes a C1-em, tuti nem vagyok közel a C2-höz. De simán fenn tudok tartani egy társalgást a mai napig, ha arról van szó. Csak most már izgulok közben, ami régen nem volt.

2019. aug. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszt!

Es neked ezalatt AZ 5 ev alatt a szokincsed es a nyelvtudasod fejlodott, megmaradt vagy inkabb romlott kicsit?

2019. aug. 11. 14:00
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
11400 lett. Gyenge volt a nyelvvizsgám, origo komplex volt áprilisban, 60% körüli
2019. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Van C1-es nyelvvizsgám, de a szókincsem sosem volt a legerősebb :D 9500-at ír.


Tavaly nyáron C1-eztem, szótárt a listeninget kivéve végig lehetett használni. Egyébként szerintem bár nagy előny, ha jó a szókincsed, mégsem az számít legjobban. Writingnál meg lehet fogalmazni ismert szavakkal, amit szeretnél, szóbelinél meg inkább a kommunikációs készségedet nézik szerintem.

2019. aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
#4-es vagyok, lefejeltettem hogy Euro C1 nyelvvizsga, emlékeim szerint 65-70% közötti lett összességében, a Speakingem lett 80% fölötti.
2019. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvtanom romlott sajnos. A szókincsem, nagyjából állandó. Felejtettem is, de új kifejezéseket is tanultam, igyekszem többféle témában nézni videókat a YouTubeon. Szerintem már biztosan nem lenne 74% ma, az önálló szövegalkotásom szóban, de főleg írásban eléggé gyenge volt már akkor is. Az is hozzá tartozik ehhez, hogy a vasárnapi boltbezárás gazdasági vonatkozásairól kellett írnom az egyiket, amihez hozzá sem tudtam szagolni magyarul sem. Akkor is sokkal erősebb volt a passzív nyelvhasználatom, az húzta fel.
2019. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Höhö. Hát azért a 2/3 utolsó oszlopa az igen genyadék - kivéve a regnant meg, mivel lovaztam, a kápa. A Terpsichore nevet meg illene ismerni mindenkinek, aki érettségivel rendelkezik, hát, én csak arra emlékeztem, hogy angolból kiszótáraztam valamikor, de azóta sem jött szembe, hát ki is esett. :D No de tatterdemailon? :D
2019. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

3,870 a szókincsem.


B2 nyelvvizsgám van.


25/f

2019. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, nem vettem észre, hogy kérdés a C1 tudásúakra vonatkozik.
2019. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%
86%-os TELC C1 vizsgám van cirka 10 évvel ezelőttről. Most ez az oldal 23 900 szavasra tippeli a szókincsem. Megmondom őszintén az utolsó oldal zavarba hozott. Neki is állok megnézni egy pár szót, életemben nem láttam ilyeneket.
2019. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!