Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Csak a 2018 utáni első nyelvvi...

Csak a 2018 utáni első nyelvvizsgát fizetik vissza?

Figyelt kérdés
2018 júniusban sikerült a nyelvvizsgám, még egyből júniusban adtam be kérvényt a visszafizetésre, abból nem lett semmi. Csoporttársaimnak szintén addigra már hónapok után sem jelentkeztek, ezért nem aggódtam. Év végén újra beadtam, újra sehol semmi. Őszintén szólva el is felejtettem az ügyet, most július elején jutott eszembe, de mire beadtam ismét a kérvényt, 1 hét híján kicsúsztam az 1 évből. Erről "természetesen" 1 héten belül jött határozat. Tervezek újabb nyelvvizsgát tenni év vége felé, erre beadhatom a kérvényt, vagy el fogják utasítani, mert nem első nyelvvizsga (a visszatérítős törvény után)?

2019. aug. 14. 18:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!