Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Online eszperantó nyelvtanfoly...

Online eszperantó nyelvtanfolyam? Vágjak bele, érdemes?

Figyelt kérdés
Ismeri valaki esetleg megcsinálta-e már s, ha igen mik a tapasztalatai.
2010. júl. 13. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Esetleg írd be a keresőbe baloldalt, és ki fognak jönni a korábbi hasonló kérdések. Furcsállom, ha a kérdéd kiírása közben nem jött fel.
2010. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Esetleg jött be, de esetleg nem gondolod, hogy nem kaptam rá olyan konkrét választ, amilyet én kérek???

Én konkrétan olyat kérdezek, aki ezt elvégezte nem azt, hogy mások jónak gondolják-e!

Nem mindegy mert 16.500 Ft és biztosra szeretnék menni, hogy érdemes-e belevágni.

2010. júl. 13. 20:39
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Nah, ez engem is érdekelne...ennyi pénzért nem sok...már csak az a kérdés, hogy az alatt a fél év alatt milyen szintig lehet eljutni? Középfokig?
2010. júl. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Eszperantót tanítok egy kisvárosban, nem írok pontos dolgokat, mert semmi esetre sem reklámnak szánom. 10 feletti azoknak a tanulóknak a száma, akik hozzám jöttek azért,mert nekik ez így kevés. Nem mondom, hogy rossz, de csak egyszer javítják a házit, kérdezési lehetőség másodszor már nincs (pl. ez most miért is nem jó?), ill. nem értek egyet a képzők tanítási sorrendjével sem, de ez már szakmai kérdés. Én azt gondolom, keress egy tapasztalt tanárt, aki tudja, hogy érsz el a leggyorsabban eredményt, és mindenképp nézz utána, kihez mész, kérj referenciát, vagy beszélgess más tanulóival, mert sok a szélhámos, aki pöttyög valamit és elkér egy csomó pénzt érte! L27
2010. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Végül belevágtam több volt a mellette érvelő, mint az ellene, bár ki tudja a mellette érvelőnek hány %-a kamu (főleg amit a saját honlapjukra tesznek fül, azt ők is írhatták)... Úgy gondolom anyagilag még akkor is jobban kijövök, ha a végén egy pár órát még tanárnál vennem kell.
2010. júl. 19. 16:23
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát én az internetessel tanutlam, és teljesen egyet értek azokkal amiket oda írtak mások.

Lehet hogy én is irni fogok oda, mert nekem nem kellett fél év se, és elsöre megvolt a vizsgám.

Azok meg akik inkább magántanárhoz mennek, szerintem csak lusták levágni magukat a gépp elé és tiszteséggel végig csinálni a feladatokat, mert azt gondolják hogy ha magántanárt keresnek akkor az majd jobban a fejükbe tölti helyettük a tudást - pedig tanulni magántanárral is ugyanugy otthon kell, akkor meg már sokkal könyebb ha csak leülsz és a gép meg kikédrezi a leckét! :-)

Nekem az. Könyebb mint otthon magolni a könyvvel, meg hogy majd csak a tanárnál derül ki ha rosszul értek valamit, amit már addigra bemagoltam. (az tiszta pech, elfecsérelt idö...)

Az meg milyen hülyeség már hogy csak egyszer kérdezhetek? Én hosszasan leveleztem némelyik házi feladatom miatt a tanárnővel, mert mindig nagyon kedvessen segitett ha megkérdeztem hogy akkor ez meg ez még hogy is van!

Ebböl is látszik hogy azok akik ahoz a fenti tanárhoz mentek, el semkezdték normálisan megcsinálni amit kell...

A tanárnak meg lehetne annyi esze hogy biztatja őket a további használatra, mert az neki is segitség, jobban tudnának haladni az anyaggal, sikerülne nekik is a vizsgájuk (vagy nem érdeke ez, mert akkor kevesebb órát vesznek nála?...)

2010. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ja, amúgy amikor volt konzultáció, arra is elmentem, pedig én nagyon messze lakok pesttől, és nagyon megérte, kétszeri s voltam, a tanár jó tanácsokat tudott adni hogy mit kell még fejlesztenem, meg a vizsgáról is lehetett beszélni vele, tudtam mire számítsak majd, így nem volt akkora a félelmem (pedig a szóbelitől féltem nagyon, közbe kiderült ott, hogy az piskóta az írásbelihez képest...)
2010. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sheshomaru! Köszönöm válaszod! Megkérdezhetem hány éves vagy? És naponta mennyi időt ültél a gép előtt? Hány százalékosra sikerült a nyelvvizsgád?
2010. júl. 29. 14:06
 9/13 A kérdező kommentje:
Az életkorodat csak azért kérdezem, mert én még elég fiatal vagyok nem fog úgy az agyam, mint egy érett embernek :D
2010. júl. 29. 19:16
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is fiatal vagyok, de még sose gondoltam arra, hogy kevésbé fogna az aygam mint egy idösebbnek, ez szerintem forditva szokott lenni, az idősebbek panaszkodnak inkább arra hogy már nem ugy fog az agyuk mint régen - úgy hogy csak bátran a tanulással, mert az az egy amit nem vehetnek el töled. :-)

Egyébként még nem multam el 20 éves, ha a koromm érdekelt.

2010. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!