Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Most kezdem idén az egyetemet,...

Most kezdem idén az egyetemet, és már most azon gondolkozom, hogy milyen nyelvet tanuljak majd. Melyik éri majd még hosszútávon?

Figyelt kérdés
Az angol az biztos hogy alapnyelvem lesz, de emellé még a hébert és/vagy spanyolt és/vagy franciát gondoltam megtanulni. Melyiket tudom jobban hasznosítani?
2019. aug. 25. 21:02
 1/5 anonim válasza:
Az angolt azt mindenképp,de azt te is írtad. Szerintem ha van rá lehetőség az egyetemen akkor az oroszt javaslom,mert szerintem azt a pénzügyi világban elég jól tudod majd később hasznosítani,már ha gazdasági vonalon szeretnél tovább tanulni.
2019. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Várj, hozom a kristálygömböm.
2019. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt Európában, pláne osztrákok, németek mellett, angol után egyértelműen német.
2019. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hébert nem tudom mire használhatnád. A spanyol és a francia is jó. Én azt választanám, amelyik közelebb áll hozzám. De a franciát pl pénzügyi területen sokszor alkalmazzák.
2019. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 31. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!