Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legegyszerűbb német...

Melyik a legegyszerűbb német B2-es nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Melyiknél a legalacsonyabb a ponthatár, vagy melyik a legegyszerűbb?

Lehet kellene nekem az angol mellé még egy nyelvvizsga, de németből nem vagyok a toppon, csak átmenni szeretnék.



2019. aug. 26. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából attól függ, hogy mi az erősséged.

Nyilván azért nem egy Goethe lesz az, amire nevezni akar.

Angolból régen az Eurot mondták a legkönnyebbnek - hasonlóan voltam, mint te a némettel - de borzasztóan utáltam valami nyomi 8 db 1D-s fekete-fehér képkockából történetet összefűzni szóbelin...Nem is lett meg elsőre.

Nekem a Telc (azt németből csináltam) akkor már jobban bejött, csak azt hittem, hogy ha mindenki az Eurora mondja, hogy milyen egyszerű, akkor oda kell menni. (Németből jó voltam, a tanárom mondta egyből a Telcet, nekem meg mindegy volt, így esett ott meg arra a választás.)


Most elvileg a Dexam a legkönnyebb és tudtommal akkreditált is, de ne ess abba a hibába, amibe én, jól nézz utána hogy mik a feladatok, és mennyire fekszenek neked.

2019. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocsánat, most látom, hogy a Dexam csak angol...

Régen az ÖSD-re meg BME-re mondták németből, hogy könnyű.

2019. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!