Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 1 év alatt középfokú nyelvvizsga?

1 év alatt középfokú nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Német egyetemre szeretnék jelentkezni, mert ott van olyan szak amit tanulni szeretnék, viszont kitetel a középfokú német. ( logikusan) Eddig nem tanultam németet, és kb 6 honapom lenne suli melett hogy tanuljam, es 6 honapom, hogy csak arra szenteljem. Szerintetek lehetséges?

2019. aug. 6. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Ha még össze is hozol egy nyelvvizsgát, attól még kb 1 szót se fogsz érteni, ha egyetemen németül tolják tonna számra a szakkifejezéseket, akcentussal gyorsan beszélnek, stb stb.

De 1 év alatt egy nyelvvizsgát össze hozhatsz.

2019. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólónak igaza van, nyelvvizsgát tehetsz, de attól még nem fogsz tudni németül. Lehet, hogy középfokot kérnek, de amit ott leadnak szakkifejezésekkel együtt az már lehet C1 vagy afölötti lesz. Én nem javasolnám a német nyelvterületen való tanulást. Itthon nem indul a képzés, amire menni akarsz.
2019. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!