Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok mondani olyan filmeket,...

Tudtok mondani olyan filmeket, sorozatokat amik németre le vannak szinkronizálva és van alatta magyar felirat? Hallasin nagyon rossz vagyok németen és igyekszem ezen javítani

Figyelt kérdés

2019. szept. 4. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Orange is the new black
2019. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, ha amúgy jól megy a német, hogy ne magyar hanem német felirattal nézd. mert a végén csak a magyar feliratot fogod olvasni. Így meg még ha olvasol is, akkor is fejlődsz.
2019. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 grafno ***** válasza:
Inkabb a németet olvasd felirattal. Hallgass zenét. Hangoskönyvet.
2019. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy inkább német nyelvű filmet nézz német nyelvű felirattal. Nekem se ment annó a magnós rész, de ezzel a technikával némileg javítottam és sikerült is a nyelvvizsgám. Az a baj ha magyar felirattal nézed, akkor a szövegre annyira nem is koncentrálsz csak a feliratra.
2019. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!