Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hagyjam ott a nyelvtanárom?

Hagyjam ott a nyelvtanárom?

Figyelt kérdés
A tanárommal angol középfokura beszélünk. Könyvből haladunk, néha ad nyelvtani kiegészítő anyagokat vagy szókártyázunk. De nem beszéltet elég sokat! Azt mondja, a beszédfejlesztés nem lehet több mint 15 perc egy órán. De ez hülyeség szerintem, épp hogy beszéd által fogok megtanulni angolul! Nem is tudom olyan jól kifejezni magam, nem tudok jól beszélni, mégsem akar annyit beszéltetni! Mondtam neki, hogy az óra felét legalább töltsük beszéddel, de erről hallani sem akar. Mindig azt hajtogatja, minden készséget egyszerre kell fejleszteni. Szerintem meg a beszéd révén ez sokkal hatékonyabb lenne.
2019. szept. 5. 14:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
De ha megtanulok szépen beszélni, akkor azzal a vizsgát is le fogom tudni tenni, mivel megtanulok angolul!
2019. szept. 7. 21:53
 12/12 anonim ***** válasza:
Olvas angol irodalmat angolul es szepet Fogsz beszelni ;)
2019. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!