Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt angol érettségi szóbelin...

Emelt angol érettségi szóbelinél kidolgozás előre?

Figyelt kérdés
Van néhány téma, amihez sajnos magyarul se sokat tudnék hozzá tenni (például gazdaság, politika, üzleti dolgok) és arra gondoltam netről összeszedegetném, olvasnám és tanulnám. Rossz ötlet és valahonnan máshonnan kéne ezeket megszereznem? A többi témával nincs bajom, ezek kifognak rajtam sajnos.

2019. szept. 17. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én inkàbb újsàgcikkeket olvasnèk. Akkor lesz fogalmad a témàról de mègse bemagolas
2019. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szókincset gyűjtsél hozzá. Tételt nem dolgoznék ki.
2019. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem is lehet kidolgozni.


Attól, hogy megadják témának, hogy "politika", nem általánosan kell majd beszélned róla. Ez csak egy kategória, amim belül konkrétan akármi lehet a kérdés.


Nekem most májusban pl a Culture témákör alá esett a kifejtős kérdésem - a klasszikus vs rock zenéről kellett beszélnem. Megjósolhatatlan, mi lesz a kérdésed.

2019. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kicsit aggaszt így a szóbeli, nehogy olyan témát kapjak amiről nem tudok beszelni majd hirtelen
2019. szept. 28. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!