Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Pannon vagy Társalkodó szóbeli...

Pannon vagy Társalkodó szóbeli nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy melyik nyelvvizsga a barátibb, "egyszerűbb"?. Érdekelnének a tapasztalataitok. B2-es egynyelvű szóbeli. Köszönöm a segítséget!

2019. szept. 23. 17:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Angol nyelv. (Ez kimaradt.)
2019. szept. 23. 17:13
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen a társalkodó, 2011-12 körül Pannon írásbeli és szóbelit csináltam.

Velem elég korrektek voltak.

2019. szept. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tarsalkoson voltam. Speakingtől nagyon féltem, de hiába. Kidolgoztam minden témát előre,de igazából nem nagyon kellett volna. Persze jó ha képben vagy de én túl sokat foglalkoutam vele és rágörcsöltem a kidolgozásra. Itt Magyarországon a legszebb helyrol kellett(nekem Balaton), ezt kicsit elrontottam mert keveset mondtam róla, de előtte lévő témákban jó voltam. Pl. Elutaztam Amerikaba idosotthonba dolgozni, prok es contrak, szuleim velemenye minderrol. Meg altalanos temak az elejen. Milyen hazba lakok, szeretem? Pro contra. Van testvérem? Jóba vagytok? What do you do? Im a student...... És itt jo sokat beszéltem. Pl h pszichologus szeretnek lenni. Es akkor rakerdezett h miért. Hát kb ennyi. Teljesíthető nyelvvizsga szerintem, viszont mikor mondtam masoknak h milyen nyelvvizsgat csinaltam, ok nem ismertek. De hatha megvaltozik. Am sokan vizsgáztunk, 100an kb. Persze ebbol volt nemetes kb 10 meg felsofokbol 4-5. Ha van kérdésed írj nyugodtan :)
2019. szept. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eredmenyem meg nincs sajnos
2019. szept. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információkat! :)
2019. szept. 28. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!