Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felkészülni angol középfokú...

Felkészülni angol középfokú nyelvvizsgára a leggyorsabban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 9 éve tanulok angolt (általános iskola 2.osztályában kezdtem ismerkedni a nyelvvel) viszont úgy érzem, hogy az elmúlt évek alatt nem sok minden ragadt rám. Ez részben a tanáraim és részben az én hibám. Azt tudom mondani, hogy nagyjából a tudásom olyan 35%os. Lassan szeretnék elkezdeni felkeszulni a NYELVVIZSGÁRA és ahhoz kérnék segítséget, hogy hogyan fussak ennek neki, járjak el magán tanárhoz vagy esetleg valami más ami nektek segített és hasznos volt? Gondolok itt internetes tanfolyamokra.Akinek van tapasztalata kérem írjon mert sokat segítene vele.

2019. szept. 23. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, mennyi időn belül szeretnél nyelvvizsgát. Szerintem a nyelvtudást legjobban azzal lehet fejleszteni, ha összekötöd a kellemeset a hasznossal, és esetleg filmeket nézel, és zenéket hallgatsz angolul. Igaz, hogy ez egy időigényes folyamat, de nyugodtan járj magántanárhoz, nem hülyeség, és valószínűleg kelleni is fog. Csak drága :/
2019. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!