Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Duolingo-n miért csak...

A Duolingo-n miért csak Angolul lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Az Angolt a Duolingo-val kezdtem, van már egy haladó szintem, de még akkora nincs hogy Angolul tanuljak más nyelveket. Szeretnék megtanulni egy másik nyelvet, amit szintén jó lenne Duolingo-val kezdeni, de ezt nem tudom megtenni mert csak Angol tanfolyam van. Miért nem indítanak pl Németet vagy Spanyolt? És ha lesz is, kb mikor?
2019. okt. 5. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert magyar valakiknek kellene másik nyelvekre elkészíteni az adott nyelv tanítóanyagát.

Szóval, ha lesznek olyanok, akik elkészítik a tanfolyamot, az megállja a helyét a tesztelések során, akkor majd lesz.


Egyelöre nincs, aki megcsinálná, több ismerös, kifejezetten lelkes orosz tanárt kérdeztem, hogy nem akarnának-e belevágni, de ez nekik túl sok munka lenne, ezért nem teszik.


Mellesleg ha valamennyire már megy az angol, akkor érdemes arról elkezdeni más nyelveket is, nem annyira lehetetlen, mint ahoyg elsöre tünik.

2019. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%
Te nem véletlenül az vagy aki pár órája írta, hogy tökéletes angolja van csak lusta angolul más nyelven tanulni?😅
2019. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!