Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » General IELTS-en 8 pontot...

General IELTS-en 8 pontot elérni minden készségből lehetséges?

Figyelt kérdés

Angol tagozatos voltam gimiben és simán meg is lett a C1-es vizsgám 1 éve. (Origó)

Napi szinten használom a nyelvet, bár többnyire passzívan.


Ilyen esetben mit ajánlanátok a felkészüléshez? Magántanár gondolom kicsit drága, szóval azt korlátozottan tudnám igénybe venni.



2019. okt. 13. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én tavasszal voltam IELTS-en, a szóbelim 7,5 lett, az írásbelim átlagban 7-es. Szóban napi szinten használtam a nyelvet, az írással hátrányban voltam, mert én sosem tanultam iskolában az angolt. A listeningre a youtube-on rengeteg gyakorló feladat van, én ebből csináltam nagyon sokat. A writingra is rengeteg példa, illetve tipp van fent a neten. A szóbelire annyira nem lehet felkészülni, mint más nyelvvizsga típusoknál, mert inkább spontán beszélgetés van. Én sokat olvastam előtte, főleg újságcikkeket,a readingnél az első 3 feladat nagyon könnyű volt, a 4. meg nagyon nehéz és hosszú. Én egyedül az íráshoz kértem tanár segítségét, mivel az volt a gyenge pontom. Télen megyek Academic-re, de csak 6,5-ös kell.
2019. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.

Fókuszáljunk a kérdésre: ha 8-as kell General-ból akkor mit tegyek?

2019. okt. 14. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!