Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Meg lehet tanulni itthon és...

Meg lehet tanulni itthon és egyedül Spanyolul?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdtem Spanyolul tanulni, úgy hogy szótárakból jegyzetelek egy füzetbe. Tudtok esetleg jó oldalakat, módszereket, ami hatásos?

2019. okt. 15. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Spanyolul kis kezdőbetű.
2019. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért kell ebbe belekötni? Szörnyű, kiírok egy kérdést, és egyből jönnek a kötekedő trágár válaszok!
2019. okt. 15. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Hol látsz te trágár választ? Ha kapát keresnél nem foglalkoznék a helyesírással, de nyelvtanulásnál szerintem lényeges, hogy magyarul tudsz-e helyesen írni.

Egyébként otthon, egyedül lehet tanulni, gyakorolni, de jól elsajátítani csak az írásbeli részét.

Ha csak írni-olvasni akarsz, akkor járható módszer, csak – szerintem – nem elég hatékony.

2019. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mindent lehet.
2021. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!