Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » LanguageCert nyelvvizsga...

LanguageCert nyelvvizsga vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Könnyű teljesíteni? Elég ha a meg vett könyvben a feladatokat megcsinálom? Mire érdemes oda figyelni?

B2-es angol nyelvvizst szeretnék tenni ebből a fajtából mivel helyben van és nem kell utazgatnom máshova.



2019. okt. 27. 16:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is C1en voltam

90%os olvasaskeszseghez 35%os iraskeszseg...

Aztan ujra próbáltam, mert mindenutt azt írtak, hogy kisujjbol ki lehet rázni, úgy voltam vele hofy csak rossz napom volt

83% illetve 22%

Nem gondolom hogy ez reális lenne és hogy nem tudnám teljesíteni a követelmény felet.

Meg a vizsgaztato tanar ismerősöm is azt javasolta, hogy próbáljak másik típusú nyelvvizsgát

2019. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
100%

Szintén ugyanez történt. Amikor először mentem 81%os reading és 34%os writing. Angol tagozatos gimnáziumba járok. Az angoltanárom vizsgáztat egy másik vizsgaközpontba ő mondta a leveleimre hogy teljesen rendben vannak. A sikertelen vizsga után megírtam neki a levelemet újra, természetesen amennyire emlékeztem és ő is értetlenül állt a dolgok előtt.

Adtam a vizsgaközpontnak még egy esélyt. Nem kellett volna. 98%os reading és 38%os writing. Aki teheti kerülje őket..

2020. okt. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
100%

Csináltam náluk B2 és C1 nyelvvizsgát is. A B2 vizsgát 2018 decemberében csináltam, az írásbeli korrektnek tűnt, nagyon jó százalékot kaptam rá. A szóbelim is meglett, bár ott eléggé bunkó volt a vizsgáztatóm beszédkészsgégen. Szerintem a magnó elég nehéz mind B2-n és C1-en is, de megcsinálható.

A C1 vizsgát most decemberben csináltam, a szóbeli meglett, bár szerintem jogtalanul le lett pontozva a beszédkészségem ott is. Az írásbelin a reading részem 92% lett, a writingom viszont 44%... Nem is értettem, ez hogyan lehetséges, aztán megnéztem az összes mintát a javításról, megtanultam mégtöbb szakszót és szép kifejezést és két hónapra rá újra megpróbáltam. Mindenre 100%-osan odafigyeltem, hogy beleírjak mindent amit kértek és a lehető legszebben fogalmazzak. Majd megkaptam az eredményt, és láttam, hogy kevesebb pontot kaptam rá mint decemberben! Csak lehúzás az egész, senkinek sem ajánlom ezt a vizsgaközpontot, szörnyű. Ahogyan olvasgatom, mindenkivel ezt csinálják, hogy amelyik rész nem objektív azt lepontozzák, hogy aztán ne legyen meg. Nagyon nagyot csalódtam.


Egyébként én csináltam hivatalos TELC C1 próbanyelvvizsgát, ahol a writing-om 92% lett. Szóval lehetetlennek tartom, hogy itt kétszer is 40% körül teljesítettem úgy, hogy reading rész mint a kétszer 80-90% körül volt.


Ne válasszátok a LanguageCert-et.

2021. febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%

Én sem ajánlom.

Nekem a levelemet pontozták le, hogy éppen ne legyen meg az 50%...

2022. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Egyáltalán nem nehéz annak, aki tud angolul. Nekem a W:99%,a S: 98% lett. Csak az ált.suliban meg a gimiben tanultam angolt (11. évfolyamon tanulok, és nem nyelv, hanem matek fakton) , soha nem jártam magántanárhoz, se különórákra.
2022. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Mindenkinek egyforma lapot adnak?Úgy értem hogy a kérdések is ugyanúgy mindenkinek egyformán vannak sorrendbe?
2023. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!