Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítaná nekem ezt...

Valaki lefordítaná nekem ezt az OROSZ szöveget?

Figyelt kérdés

"Косбенд. Ну, что это ещё может быть? Конечно мы можем представится организацией, цель которой захватить мир, но увы это банально и этим давно никого не удивишь. Так что мы косбенд. А на самом деле, мы просто большая семья, в которой все друг друга нежно любят (групповуха!>D). Мы занимаемся интересными первую очередь НАМ проектами и безумными идеями х3 Вас что-то не устраивает? Нам похер ваше мнение:D"


A косбенд szóról tudom, hogy az a cosband, mivel az nem orosz szó. Ezen kívül csak néhány szót ismerek és a fordító nem igazán javít a helyzeten. 😂


Előre is köszönöm, ha valaki segít. ❤



2019. okt. 27. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hu hat nem vagyok benne biztos, hogy minden helyes lesz, mert csak autodidakta tanultam oroszt de megprobalom... :D nem tudom a cosbend mi de mivel te azt irtad, ismered, igy azt benne hagytam ugy xD


Amit en sem ertettem oda raktam egy kerdojelet, remelem tudtam segiteni, nagyon igyekeztem. :D


Cosbend? Nos mi mas is lehetne? Termeszetesen meglehet, hogy ugy mutatjuk be magunkat, mint egy szervezet, mely celja, hogy atvegye a vilagot, de sajnos ez kozonseges, es senkit nem fog hosszu ideig meglepni. Tehat mi egy cosbend vagyunk. De valojaban csak egy nagy csalad, amelyben mindenki egymas kedves szeretetet elvezi (gangbang(?) !). Az erdekes, es legfokebb NAM projektek, es orult otletek iranyaba vagyunk elkotelezettek. x3(?) Elegedetlen vagy valamivdl? Halljuk a velemenyed

2019. okt. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 chtt ***** válasza:
100%

Hűha, kedves #1, gratula! Nekem még soha semmilyen nyelvet nem sikerült autodidakta módon megtanulnom. Szerintem nagyon ügyes vagy!

Az én megoldásom:


Cosband. Nos, mi más lehetne még? Természetesen bemutatkozhatnánk olyan szervezetként, amelynek célja a világ meghódítása, de ez sajnos banális/elcsépelt/unalmas, és ezzel már régóta nem lepsz meg senkit. Szóval, cosband vagyunk. De valójában csak egy nagy család, ahol mindenki nagyon szereti egymást (gruppenkeksz!>D). Elsősorban SZÁMUNKRA érdekes projektekkel és őrült ötletekkel foglalkozunk. X3 Valami problémád van vele/Valami nem tetszik? Ki le nem sz.@.r.ja :D (finomabban: fikarcnyit sem érdekel a véleményed)


Az x3 az okos internet szerint "cute face" - ehhez picit sem értek, a sima mosolyjelet meg szomorú arcot tudom, oszt annyi. A "valami nem tetszik" szó szerint az, amit az egyes is írt, csak szerintem a "valami nem tetszik" változat jobban illik ide. Aki nem olyan prűd, mint én - és eddig (hozzám hasonlóan) nem ismerte a szót, az, ha bemásolja a "групповуха/gangbang" bármelyikét a gugli képkeresőjébe, csoportos keksz képeket kap vala. (*erősen pirul*)

2019. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm a segítséget!
2019. okt. 30. 19:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#2, na akkor annyira nem forditottam felre, ennek nagyon orulok xD bar azert a tied magyarositott valtozat, szoval koszi, hogy leirtad, ebbol tanulhattam en is, es koszonom a dicsero azavaidat:) meg tolem is ment a zold:D
2019. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!